Vliegend hert als kunstwerk in Jabeek

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 16/04/2013 om 11:56
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:12

Op de rotonde tussen Jabeek en Bingelrade is dinsdag een groot vliegend hert geplaatst. Kunstenaar Roel van Wijlick uit Venlo maakte het houten beeld uit een oude beuk.

De boom die decennia lang bij de Sint Jozefschool in Merkelbeek stond werd een tijd geleden omgezaagd vanwege de ziekte wortelzwam. De plek van het kunstwerk tussen Jabeek en Bingelrade is geen toeval. In die kernen van de gemeente Onderbanken zit het beschermde vliegend hert in enkele holle wegen.

De kunstenaar leverde een knap stuk houtsnijwerk af onder zijn motto 'van Boom tot Beeld'. Het kunstwerk wordt op een later tijdstip officieel onthuld.

Meer foto's >>

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties