Spoedreparatie aan wegdek A76

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 17/01/2013 om 15:37
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:13

De A76 is donderdag afgesloten voor verkeer in verband met noodreparaties. Op diverse plaatsen zitten gaten in het asfalt en die moeten met spoed gerepareerd worden.

Vanwege de werkzaamheden is de autosnelweg dicht in de richting Geleen-Heerlen. De asfalteringswerkzaamheden verlopen langzaam door de kou. Het werk gaat vermoedelijk nog de hele dag duren. De afsluiting zorgde in de ochtendspits voor een aantal verkeersproblemen.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties