Roda JC na nederlaag voorlaatste
Roda JC staat na de 3-0 nederlaag bij Vitesse voorlaatste op de ranglijst. Op grond van een nog slechter doelsaldo staat Willem II onderaan in het eredivisielijstje.
In Arnhem moest Roda, op last van de scheidsrechter, in andere shirts spelen omdat de kleuren van de twee teams te veel op elkaar leken. De shirts van de Arnhemse Boys brachten uitkomst. Voor de rust had de thuisclub twee keer gescoord. Na de thee kreeg Roda een aantal kansen maar Vitesse had de wedstrijd onder controle.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.