Nieuwe muur beek geramd

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 17/08/2012 om 16:10
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:16

Eén van de nieuwe bruggen bij de onlangs geopende beek is geramd door een vrachtwagen. Het ongeval gebeurde vrijdagmiddag op de A ge Water in Schinveld. Volgens getuigen werd de ravage veroorzaakt door een vrachtwagen die bij de lokale bouwhandel moest zijn.

 

 Het herstel van het muurtje zal enige tijd in beslag nemen.
Chauffeurs van vrachtwagens hebben vaker problemen met de nieuw ingerichte straat. Omdat ze soms de bocht niet halen moeten ze tegen het verkeer in rijden.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Ria Gerards

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties