Ambtenaar toch terecht ontslagen

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 30/10/2012 om 15:53
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:15

Het ontslag van een ambtenaar van de gemeente Schinnen is toch terecht. Volgens de Centrale Raad van Beroep heeft het voormalig hoofd ruimtelijke ordening en volkshuisvesting zich schuldig gemaakt aan belangenverstrengeling.

 

De ambtenaar kocht grond van de gemeente en verdiende 20.000 euro door de grond op dezelfde dag door te verkopen aan een ander. Eerder vond de rechtbank in Maastricht het ontslag een te zware straf. De gemeente ging hiertegen in hoger beroep.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties