Veel belangstelling ouderwets oogsten
Zondag werd op de akkers achter het Nonke Buusjke in Schinveld spelt en rogge geoogst. Voor het op ouderwetse manier oogsten werden paarden ingezet.
Ook werd gebruik gemaakt van een zogeheten zelfbinder en een dorsmachine. Die laatste was tijdelijk ter beschikking gesteld door het Openluchtmuseum in Arnhem. Het oogsten, dat vrijwel de hele dag duurde, trok veel bekijks, onder wie vertegenwoordigers van de gemeente Onderbanken en Natuurmonumenten.
Kijk hier voor een fotoreportage >>
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.