Brunssumer gewond bij auto-ongeluk

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 20/07/2012 om 12:39
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:16

In Heerlen is donderdagnacht een Brunssumer gewond geraakt bij een auto-ongeluk. De man (22) zat samen met een 21-jarige man uit Landgraaf in een auto die op de Mijnspoorweg door nog onbekende oorzaak van de weg raakte.

 

De auto botste tegen een boom en kwam vervolgens op de andere weghelft terecht. De tweetal zat bekneld en moest door de brandweer uit hun benarde positie bevrijd worden. Beiden zijn met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties