Bronzen plaquette monument gestolen
In Schinnen hebben dieven de bronzen gedenkplaat bij het Indië monument gestolen. De diefstal werd woensdagmorgen ontdekt, bij het verwijderen van de kransen die bij het monument waren neergelegd tijdens Veteranendag.
Vorig jaar werd ook al de bronzen plaquette geroofd bij een monument in Thull. Het Indië monument in Schinnen werd in 1994 opgericht ter nagedachtenis aan de twee inwoners die omkwamen tijdens de politionele acties in Indonesië.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.