Hennep in twee woningen Geleen

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 28/06/2012 om 16:39
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:16

In twee naast elkaar liggende panden aan de Rijksweg in Geleen heeft de politie hennep gevonden. Naar aanleiding van diverse meldingen via Meld Misdaad Anoniem stelde de politie woensdag een onderzoek in.

 

In één pand werd een hennepplantage met 360 planten en zo'n 10 kilo aan gedroogde henneptoppen gevonden. In de andere woning werden spullen gevonden die gebruikt worden bij de verkoop van hennep. Verder werd ook 340 gram hasj in beslag genomen. Twee personen werden ondervraagd.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties