Walraven niet naar paralympische spelen

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 4/06/2012 om 20:52
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:16

Sharon Walraven is niet geplaatst voor de paralympische spelen in Londen. De Brunssumse rolstoeltennisster staat als vijfde Nederlandse op de ranglijst van het enkelspel. Alleen de eerst vier mogen naar Londen.

Dat vindt ze bizar, want samen met Esther Vergeer staat ze op de eerste plek op de wereldranglijst van het dubbelspel. Maar voor de paralympische spelen geldt de rangschikking in het enkelspel.

Als één van de vier Nederlandse rolstoeltennissters uitvalt, mag Walraven alsnog naar Londen.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties