Twee miljoen voor riooloverstorten
Waterschap Roer en Overmaas en de gemeente Onderbanken gaan ruim twee miljoen investeren in de aanpak van overstorten in de Rode Beek.
Hiervoor ondertekenen de partijen binnenkort een intentieverklaring. In de toekomst moet voorkomen worden dat bij hevige regenval rioolwater in de Rode Beek terecht komt. Dat kan door het aanpassen van de huidige overstorten.
Ook moet er extra opvang komen voor rioolwater en moet het regen- en rioolwater van elkaar gescheiden worden.
Zeker nu de beek nagenoeg overal weer open is en in een natuurlijke bedding ligt is het onwenselijk dat rioolwater in de beek terecht komt.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.