Nieuwe griffier voor gemeenteraad in Simpelveld


Jules Vaessen (34) wordt de nieuwe griffier van de gemeente Simpelveld. Dat heeft de gemeenteraad donderdagavond besloten.
Hij volgt Frank Simons op die onlangs in die functie aan de slag ging in Leudal.
Vaessen begint op 1 juni aan zijn nieuwe functie in Simpelveld. Hij is momenteel adjunct-griffier van de gemeenteraad in Meerssen.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.