Nieuw college wil herindelingsplan van tafel

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 9/03/2017 om 10:27
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:47

Het nieuwe college van Landgraaf wil dat de Minister van Binnenlandse Zaken ingrijpt in het herindelingsplan. Ze wil dat minister Plasterk het besluit van het provinciebestuur vernietigd.

De provincie wil dat Landgraaf en Heerlen per 1-1-2019 fuseren. Heerlen wil wel, maar in de gemeente Landgraaf is daar onvoldoende draagvlak voor.

Volgens het nieuwe college is het besluit van de provincie daarom onrechtmatig en in strijd met het algemeen belang. Het gemeentebestuur wil dat de minister ingrijpt nog voordat op 21 maart het herindelingsontwerp officieel wordt vastgesteld.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties