Natuurmarkt Clemensdomein trekt veel bekijks

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 24/11/2015 om 10:38
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:56

Het Clemensdomein op de grens van Brunssum en Merkelbeek was zondag het decor voor een natuurmarkt. Daar konden de bezoekers onder meer kennismaken met ouderwetse conserveringsmethodes.

Ook was er een concert van Paul van Loo.

Afgelopen zondag was het een jaar geleden dat het gerestaureerde Clemenskerkje werd geopend. Ook was het de feestdag van H. Clemens, de patroonheilige van het kerkje.

Ondanks de kou kwamen toch nog veel bezoekers naar het kerkje. LOO-tv fotografe Anja Timmers maakte de volgende reportage >>

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties