MVV- en Rodafans slaags
In Venray zijn vrijdagavond fans van de voetbalclubs Roda en MVV slaags geraakt. Dat gebeurde even na middernacht langs de A73 op parkeerplaats De Wuust.
Beide teams waren op de terugweg na een uitwedstrijd. Volgens de politie zijn bij de ongeregeldheden twee Roda-supporters gewond geraakt. Het gaat om een 20-jarige man uit Gulpen en een 23-jarige uit Heerlen.
De slachtoffers zijn naar het ziekenhuis gebracht. Toen de politie arriveerde was de MVV-bus al vertrokken.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.