Miljoen voor renovatie Singelflat

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 28/01/2015 om 13:15
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:01

De provincie leent projectontwikkelaar VB Bouw Holding BV 1 miljoen euro voor de renovatie van de Singelflat in Brunssum aan de Doorvaartstraat. 

 

De renovatie kost ruim 2,5 miljoen euro. Van dat geld worden de 48 huurwoningen energiezuinig gemaakt en makkelijker toegankelijk voor rolstoelen. Ook wordt de asbest uit het gebouw verwijderd.

Belangrijke voorwaarde voor de lening is de Social Return on Investment. Bij de renovatie moeten mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt worden ingezet.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties