Menwedstrijden verder als Schinveldse Paardendagen
De jaarlijkse menwedstrijden in Schinveld gaan verder onder de naam Schinvelde Paardendagen. Ook wordt het evenement dit jaar groter van opzet. Dat laat de organiserende Stichting Mensport Parkstad weten.
De Schinveldse Paardendagen zijn op 24 en 25 september op de weilanden aan de Heringsweg aan de rand van de Schinveldse bossen.
De zaterdag staat in het teken van twee onderdelen van de menwedstrijden. Zo zijn er dressuur- en vaardigheidsproeven waarbij diverse hindernissen met enige snelheid genomen moeten worden. Op de zondag staan de uithoudingsproef en dressuurwedstrijden voor ruiters centraal. Ook springruiters komen dan aan de de beurt.
Nieuw is de bixierubriek. Dat is een speciale dressuur- en springwedstrijd voor jonge ruiters van 6 tot en met 13 jaar die eventueel onder begeleiding aan een wedstrijd willen deelnemen.
Het evenement is net als de voorgaande jaren vrij toegankelijk. Kijk voor meer informatie over de wedstrijd en de deelnemers op www.mensportparkstad.nl
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.