Meer klachten misbruik RK kerk

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 3/05/2013 om 10:46
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:12

Het aantal klachten over misbruik in de katholieke kerk is flink toegenomen. Volgens het meldpunt is de nieuwe klachtenregen te verklaren door de recente publicatie over misbruik van en geweld tegen meisjes binnen katholieke instellingen.

Zo'n 40 procent van de klachten heeft betrekking op lichamelijk en/of geestelijk geweld. Een derde kwam van mannen en twee derde van vrouwen. Het is volgens de commissie onzeker of alle klachten voor het einde van 2013 zijn afgehandeld.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties