Marvin Schmidt wint Jos Feron Cup

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 14/11/2016 om 09:59
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:49

Marvin Schmidt heeft zondag in Brunssum de Jos Feron Cup op zijn naam geschreven. De veldrijder uit het Duitse Bad Marienberg legde zondag het parcours door het Schutterspark af in 45 minuten en 56 seconden.

Tweede werd Luuk Nissen uit Best. Hij zette een tijd neer van 48 minuten en 30 seconden. Luuk van Helden uit Vlodrop werd derde met een tijd van 49:12.

Luuk Muugleton uit Linne won de veldrit in de categorie Nieuwelingen. Bij de vrouwen won Senna Feron uit Schimmert.

Bij de mountainbikers ging de winst naar Remco Smits uit Veghel. De Belg Kris de Nef won in de categorie Masters en Raphael Kockelmann uit Luxemburg kwam als eerste over de finish bij de Nieuwelingen.

Kijk hier naar een fotoreportage van de Jos Feron Cup in Brunssum >>

 

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties