Martin Hurkens naar China
Martin Hurkens gaat begin volgend jaar naar China voor televisie-opnames. Dat meldt hij via zijn facebook pagina. De zanger uit Schinveld is gevraagd voor optredens in een uitzending van de regionale zender Beijing TV.
Die zender heeft een bereik van 60 miljoen kijkers. Aanleiding voor deze uitnodiging is de plotse populariteit die Hurkens verkreeg in Taiwan en China. Via YouTube is een clip van Hurkens meer dan een miljoen keer bekeken.
De zanger vertrekt op 6 februari. De opnames worden uitgezonden tijdens een nieuwjaarsshow.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.