Man schopt kat dood

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 16/08/2013 om 15:40
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:10

De politie heeft een Kerkradenaar aangehouden voor het doodschoppen van een kat. De man, die zelf ook een kat heeft, ergerde zich aan de vreemde kat die zijn woning was binnengelopen.

 

Het dier werd met een trap de deur uitgewerkt. Het dier overleed aan zijn verwondingen. De man had het dode dier vervolgens in de struiken verstop waar het later werd gevonden. De Dierenpolitie was al enkele weken op zoek naar de dierenbeul en heeft proces-verbaal opgemaakt tegen de man.
 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties