Lintje voor Jan Daemen uit Bingelrade
Jan Daemen uit Bingelrade heeft een koninklijke onderscheiding gekregen. Daemen (67) werd benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau vanwege zijn vele maatschappelijke verdiensten.
De onderscheiding werd zaterdagavond uitgereikt door burgemeester Odile Wolfs bij het jubileum van het dorpsblad van Bingelrade, de Dörpsgalm. Het blad verschijnt al 40 jaar tweewekelijks huis-aan-huis en wordt door Jan Daemen en Wiel Goffin samengesteld. Ook zorgt hij mede voor de inkomsten zodat het blad kan blijven bestaan.
Naast zijn werk voor de Döpsgalm was hij penningmeester bij diverse verenigingen en het schoolbestuur. Ook is Jan Daemen vrijwilliger bij het dorpsinitiatief Bingelrade Ontmoet, dat in het leven is geroepen om de leefbaarheid in Bingelrade te bevorderen.
Kijk hier naar foto's van het uitreiken van de koninklijke onderscheiding aan Jan Daemen >>
Kijk hier naar de reportage die LOO-tv vorige week maakte over 40 jaar Dörpsgalm >>
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.