Lied Jo Smeets in Schinvelds dialect
De uit Schinveld afkomstige zanger en liedjesschrijver Jo Smeets heeft een eigen versie gemaakt van El Mismo Sol. Het succesvolle nummer van Alvaro Soler, dat op dit moment in de Top 40 staat, is door Smeets vertolkt in Schinvelds dialect.
Jo Smeets: " ‘De zon zit in dien hart’ is een gezellig zomers werkje met Spaanse muzikale ouders."
In juni bracht Jo Smeets een nieuw Roda-lied uit, naar aanleiding van de terugkeer van de voetbalclub in de Eredivisie. Dat nummer is sinds deze week onder andere verkrijgbaar via iTunes, Mega Media en Zazell.
Luister hier naar 'De zon zit in dien hart' van Jo Smeets >>
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.