Lezing over Astrofotografie
Amateurfotograaf André van der Hoeven geeft op vrijdag 20 januari bij de Sterrenwacht Limburg een lezing over Astrofotografie. Hij laat de bezoekers dan kennismaken met het fotograferen van de sterrenhemel en de technieken die daarbij worden toegepast.
Ook geeft hij advies over hoe men het beste kan beginnen met het fotograferen. De indrukwekkende resultaten passeren deze avond eveneens de revue.
André is een bekende amateurfotograaf die met een simpele camera is begonnen met het fotograferen van de maan, planeten en sterrenstelsels. Inmiddels is zijn werk in enkele toonaangevende tijdschriften gepubliceerd en heeft hij zelfs diverse onderscheidingen mogen ontvangen van de Europese ruimtevaartorganisatie ESA.
De lezing start om 19.30 uur in het gebouw van de Sterrenwacht Limburg aan de Schaapskooiweg 95 in Heerlen.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.