Lekke banden door schroeven op wegdek
Twee automobilisten hebben dinsdagmorgen op de B56n lekke banden opgelopen. Dat toen zij over een lap rubber met schroeven waren reden, meldt de Duitse politie.
Een 48-jarige Nederlandse kwam met een lekke band te zitten nadat ze bij de afslag Tüdderen ergens overheen gereden was. Een man uit Gangelt reed niet veel later op dezelfde plek en ook hij moest zijn auto aan de kant zetten met een lekke band.
De gewaarschuwde politie vond een stuk rubber waaruit enkele schroeven staken. Vermoedelijk gaat het om een spatlap die door een vrachtwagen was verloren.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.