Legionella bij Sport en Leisurepark

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 26/09/2013 om 10:32
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:09

In de douches van het Sport en Leisurepark in Landgraaf is legionella aangetroffen. Dat laat de GGD Zuid-Limburg weten. Na de ontdekking zijn de douches meteen gesloten.

Ze gaan weer open als duidelijk is dat de leidingen legionella-vrij zijn. Legionella kan de veteranenziekte veroorzaken, met mogelijk longontsteking, koorts, braken en diarree tot gevolg.

Mensen die gebruik hebben gemaakt van de douches in het Sport en Leisurepark moeten de komende drie weken alert zijn op de verschijnselen van de veteranenziekte.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties