Lawaai-tocht wordt stille tocht

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 15/01/2017 om 20:11
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:48

Enkele honderden mensen hebben zondagavond in Heerlen meegelopen in een stille tocht. Die was ter nagedachtenis aan Tharukshan Selvan, de leerling van het Grotius College die zelfmoord pleegde na pesterijen op school.

Aanvankelijk zou het een lawaai-tocht moeten worden, maar op verzoek van de familie werd dat omgezet in een stille tocht. Bij het Leiehoes in de wijk Meezenbroek waren toespraken en werd ook gezongen.

Aansluitend vertrok de stille tocht door de wijk, met burgemeester Ralf Krewinkel en de broer van Tharukshan aan kop. De 2,5 kilometer lange tocht werd afgesloten met een minuut stilte. 

De organisatie had zo'n 5.000 deelnemers verwacht. Dat aantal werd niet gehaald.

Kijk hier naar een fotoreportage van de stille tocht voor Tharukshan Selvan >>

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties