Kou zorgt voor lagere oogst asperges

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 28/04/2016 om 15:54
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:53

De asperge-oogst heeft flink te lijden door het natte en winterse weer van de afgelopen tijd. De oogst lijkt duidelijk achter te blijven ten opzichte van voorgaande jaren.

Dit heeft natuurlijk ook gevolgen voor de kiloprijs van de witte groente die vooral in Limburg gekweekt wordt. De consument zal ongeveer een euro meer moeten betalen per kilo. Het aspergeseizoen ging dit jaar officieel van start op 14 april en duurt nog tot 24 juni (Sint Jan).

Als het weer de komende dagen beter wordt zal ook de oogst van het 'witte goud' aantrekken.

 

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Reclame

Advertenties