Komend weekend Stoomtreindagen ZLSM

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 6/07/2015 om 14:07
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:59

Komend weekend zijn weer de stoomtreindagen van de ZLSM. Twee dagen lang is er dan van alles te beleven op en rond het spoor van de Miljoenenlijn.

Zo is er dan extra veel rollend materieel te zien en kan twee dagen lang volop met de stoomtrein gereisd worden door het heuvelland. Verder zijn er onder meer oude ambachten en een barbecue.

Ook voor de kinderen is er veel te beleven. Zo staat er op het station van de ZLSM in Simpelveld een kinderstoomtrein en kunnen ze opgeleid worden tot conducteur.

Het volledige programma van beide dagen is terug de vinden op www.miljoenenlijn.nl >>

foto © LOO-tv | Anja Timmers

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties