Kleine aardbeving met epicentrum in Duitse Selfkant

foto: iStock
Gepubliceerd op 9/09/2025 om 09:03
Laatst bewerkt op 9/09/2025 om 10:22

In de Duitse Selfkant is dinsdagochtend een lichte aardbeving geweest. Die had een kracht van 2,1 op de schaal van Richter.

Het epicentrum lag op 14,4 kilometer diepte bij Saeffelen, in de grensstreek tussen Schinveld en Koningsbosch.

Volgens het Duitse Erdbebenstation Bensberg van de Universiteit Keulen voltrok de aardbeving zich tegen 4.53 uur. Berichten over schade zijn er niet.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Reclame

Advertenties