Klacht Stop Buitenring bij RvS
Stichting Stop Buitenring heeft een klacht ingediend bij de Raad van State. Volgens de actiegroep is het proces rond de uitspraak over de gedeeltelijke opheffing van het inpassingsplan niet correct verlopen.
Zo zou de Raad onvoldoende duidelijk hebben gemaakt waarom de argumenten van Stop Buitenring van tafel zijn geveegd. Ook kreeg de stichting niet alle ingediende reacties toegestuurd, waardoor zij niet kon reageren op deze reacties.
De Raad van State bepaalde vorige week dat de provincie toch alvast mag beginnen met de aanleg van een stuk van de buitenring. Het gaat om het tracé tussen Amstenrade en Brunssum Oost, en de verbreding van een rotonde bij Avantis.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.