Justitie eist 30 maanden cel

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 28/10/2015 om 15:50
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:56

Justitie eist 30 maanden cel voor het inrijden op een politieagent op de parkeerplaats van coffeeschop Brothers in Heerlen. Dat meldt de website 1Limburg.

Dat is de eis tegen de 25-jarige G.K. uit Wittem. Overigens zijn 10 maanden cel voorwaardelijk. De uiteindelijke celstraf voor de bestuurder van de auto valt daardoor lager uit als voor de politieagent die de actie probeerde te voorkomen en daarom op de auto schoot. De agent kreeg uiteindelijk 2 jaar cel omdat het volgens de rechter niet nodig was dat de agent op de auto schoot. Bovendien raakte hij bij de actie niet de bestuurder maar zijn passagier. De agent is in hoger beroep gegaan tegen deze uitspraak.

De veroordeling van de agent door de rechtbank zorgde voor grote verontwaardiging binnen de politiekorpsen.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties