Jubileumboek over 60 jaar Jonkheid
Mei-vereniging De Jonkheid presenteerde zaterdag haar jubileumboek. Het meer dan 350 pagina's tellende boekwerk wordt uitgegeven ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van de vereniging.
Het eerste exemplaar van het boek was voor de eerste meikoningin in 1954, Hilde Joosten-Boesten. Aan de totstandkoming van het jubileumboek is door de samenstellers enkele jaren gewerkt. Informatie kwam uit de archieven van de Jonkheid en Heemkundevereniging De Veersjprunk. Verder is er een selectie gemaakt uit duizenden foto's uit archieven van verenigingen en van particulieren.
Een aanzienlijk deel van de eerste 500 exemplaren was via voorinschrijving al aan de man gebracht. Het boek is onder andere te koop bij 't Schwaamhoes in Schinveld en boekhandel Rob Rozeman in Brunssum.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.