Gratis urban game in centrum van Heerlen

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 7/10/2014 om 11:57
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:03

In het kader van de Drie Digitale Dagen wordt woensdag in het centrum van Heerlen het Live Urban Game Code Heerlen gespeeld. Tussen 18.00 uur en 21.00 uur kan iedereen gratis meedoen aan het spel.

Startpunt is het Pancratiusplein. Met een speciale app, die woensdag vanaf 18.00 uur te downloaden is, gaan de deelnemers op pad door het centrum. Het doel is om aan de hand van opdrachten die de app geeft de stad Heerlen en ieders identiteit te redden.

De game is ontwikkeld door Kenney Vleugels en videoproducent ProXplain. Kijk voor meer info over het downloaden van de app op www.codeheerlen.nl

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties