Goede cijfers voor SnowWorld
De indoor skipistes van SnowWorld in Landgraaf en Zoetermeer hebben in de laatste 9 maanden meer winst gemaakt dan in dezelfde periode vorig jaar.
Dat maakte het bedrijf bekend tijdens de presentatie van de cijfers van het gebroken boekjaar 2014/2015.
De hogere winst komt doordat bezoekers meer besteden en doordat het bedrijf de operationele kosten heeft weten te verlagen. De maanden oktober tot en met maart zijn voor het bedrijf het belangrijkst. In deze periode wordt ongeveer 70 procent van de totale jaaromzet gerealiseerd. Tijdens de overige zes maanden zijn het vooral het trainen van atleten, het klimpark en het summercamp in Zoetermeer die voor inkomsten zorgen.
Toch is er ook slecht nieuws voor het bedrijf. De uitbreidingsplannen voor het buitenland zijn voorlopig stopgezet. Door de verkiezingen in Parijs en Barcelona is het momenteel zeer moeilijk om de nodige wijzigingen in de bestemmingsplannen door te zetten.
Wel krijgt de vestiging in Zoetermeer een nieuwe koelinstallatie en komt de realisatie van de derde piste binnen handbereik.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.