Gemeenteraad wil sneller informatie over WOZL

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 16/11/2015 om 14:05
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:56

De gemeenteraad van Landgraaf vindt dat verantwoordelijk wethouder Ben Rewinkel vaker verslag moet uitbrengen over de gang van zaken Bij WOZL.

De gemeenteraad heeft volgens 1Limburg forse kritiek op het beleid van het werkvoorzieningschap. De kritiek is vooral gericht op de 5,6 miljoen euro die de 11 deelnemende gemeenten moeten betalen aan salaris en de afvloeiingsregelingen van de 34 CAO-medewerkers.

Rewinkel is vice-voorzitter van WOZL en zei de raad toe sneller en nauwkeuriger te informeren over het reilen en zeilen bij WOZL.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties