Geen water in deel Doenrade
Een deel van Doenrade heeft vrijdagochtend tussen 6.00 en 11.00 uur zonder drinkwater gezeten. Dat kwam door een lekkage in een hogedrukleiding bij de Maastrichterweg.
Monteurs van Waterleiding Maatschappij Limburg (WML) hebben de storing verholpen. WML waarschuwt dat er na reparatie zich tijdelijk drukklachten kunnen voordoen of dat er mogelijk bruin, wit of troebel water uit de kraan komt. Dat is overigens niet schadelijk voor de gezondheid.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.