Geen uitbreiding AZC in Sweikhuizen
De uitbreiding van het AZC in Sweikhuizen is voorlopig van de baan. Het Centraal orgaan Opvang Asielzoekers (COA) had een poos geleden voor een tijdelijke uitbreiding gevraagd.
Nu het aantal asielzoekers dat Nederland binnenkomt fors is gedaald, is de uitbreiding voorlopig niet meer nodig zegt het COA. Daarom wordt ook geen omgevingsvergunning afgegeven.
Op het moment dat er in de toekomst weer behoefte is aan meer opvangplekken dan kan de aanvraag om uitbreiding opnieuw worden bekeken. Op dit moment is er in Sweikhuizen plaats voor 242 vluchtingen.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.