Geen Olympische Spelen voor Peter Hellenbrand
Peter Hellenbrand is er niet in geslaagd een plek voor de Olympische Spelen in Rio te bemachtigen. De sportschutter uit Brunssum kwam zaterdag in de kwalificatie niet verder dan de 30e plaats.
Hij schoot op het EK luchtgeweer 10 meter in het Hongaarse Györ 621,2 punten. Voor een plek in de top-8 was 624,7 nodig geweest. De Europese titel ging naar de Rus Sergej Kamenskij.
In 2012 was Peter Hellenbrand succesvol op de Olympische Spelen waar hij vijfde werd op dit onderdeel.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.