Geen meerderheid voor sluiting
De Minister van Defensie heeft in de Tweede Kamer geen meerderheid gevonden voor de sluiting van de financiële afdeling op de POMS-site in Eygelshoven.
Minister Jeanine Hennis-Plasschaert is van mening dat het beter en doelmatiger is om de financiële afdelingen in Utrecht te clusteren. In een vergadering van de kamercommissie voor Defensie lieten PvdA, SP, CDA en PVV tegen de sluiting te zijn. Met de sluiting zou de minister eerder gemaakte afspraken verbreken. Op de POMS-site werken 65 mensen.
Binnenkort gaan de Amerikanen de locatie ook weer gebruiken voor de opslag en reparatie van Amerikaans legermateriaal. De komst van de Amerikanen zou nog eens 100 werkplekken gaan opleveren.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.