Geen clubhuis Bandidos in Oirsbeek

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 21/04/2015 om 17:03
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:00

Er komt geen clubhuis van de Bandidos in een pand aan de Provincialeweg Zuid 68 in Oirsbeek. Dat hebben de huurder en diens advocaat de gemeente toegezegd.

Vorige week werd bekend dat motorclub Bandidos zich in het pand zou willen vestigen. De gemeente had signalen daarvan opgevangen. Daarop werd een onderzoek ingesteld en heeft de gemeente met de huurder en de verhuurder van het pand gesproken.

De nieuwe huurder betreft BMC (Behoud Motorfiets Cultuur), een coöperatie die in het pand leer-gerelateerde producten zoals motorjassen, -tassen en – zadels wil produceren en verkopen. Daarnaast is het de bedoeling er motoren te kopen en verkopen.

In 2005 werden die activiteiten daar ook al verricht door dezelfde huurder, laat de gemeente weten. De activiteiten zijn niet in strijd met het bestemmingsplan.

De gemeente heeft er bij de huurder en de verhuurder nadrukkelijk op gewezen dat er in het pand geen sprake kan zijn van de vestiging van een clubhuis van een zogeheten Outlaw Motorcycle Gang. De huurder en diens advocaat hebben dat aan de gemeente toegezegd.

De gemeente Schinnen blijft de ontwikkelingen in en rond het pand volgen.

 

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Reclame

Advertenties