Flat ontruimd vanwege kelderbrand

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 2/04/2013 om 06:38
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:12

Enkele flatwoningen aan de Schuttersweide in Hoensbroek zijn Tweede Paasdag ontruimd vanwege een flinke brand. De brand woedde in een papiercontainer in de kelder.

Omdat de rook door de hele flat hing, moest deze geëvacueerd worden. Nadat het gevaar was geweken konden de bewoners weer terug naar hiun woningen.

Bij de brand raakte niemand gewond. Of er sprake is van brandstichting kon de brandweer nog niet zeggen.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties