Fidelitas toch op NK in de Ahoy

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 3/06/2016 om 14:33
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:52

Turn- en dansvereniging Fidelitas uit Brunssum is officieus Nederlands kampioen Jazzballet geworden. De groep won de voorrondes in de leeftijdscategorie van 6-9 jaar.

Met 16.37 punten lieten de jonge dames uit Brunssum de andere 22 deelnemende groepen achter zich. Tijdens het NK van de KNGU zijn er geen wedstrijden voor deze leeftijdscategorie. De Brunssumse vereniging en hun jonge jazzballet groep is toch te zien tijdens het NK dat op 25 juni wordt gehouden in de Ahoy.

De dames mogen als erkenning van hun uitstekende prestatie de kampioenschappen in Rotterdam openen.

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties