Feestelijke oplevering in Treebeek

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 12/05/2016 om 16:35
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:53

Donderdag is in Treebeek de nieuwbouw aan het Orionplein en de Wijenweg opgeleverd. Deze vormt samen met de bestaande voorzieningen het vernieuwde, bruisende hart van Treebeek.

Gedeputeerde Eric Geurts (stedelijke ontwikkeling), wethouder Haico Offermans en Harold Lardinois van Wonen Zuid onthulden de nieuwe naam van het complex: Nuuij Trebeck.

Huurappartementen, woon-werk woningen, maar ook de nieuwbouw voor het nieuwe winkelcentrum met daarin de Plus supermarkt en de al eerder opgeleverde Brede school geven de wijk een nieuwe impuls.

De volgende stap in het masterplan ‘Hart voor Treebeek’ is de bouw van 'kangoeroewoningen' op de hoek van de Wijenweg en het Treebeekplein door Wonen Zuid. Dit zijn woningen die bestaan uit twee aparte woningen ineen, welke geschikt zijn voor mantelzorg. In het masterplan is ook opgenomen dat er een maatschappelijke voorziening komt met huisarts, fysiotherapie en vormen van begeleid wonen. Deze voorziening komt op de plek van de vroegere openbare basisschool.

Klik hier voor een fotoreportage van de nieuwbouw in Treebeek >>

 

Bekijk je dit bericht via de LOO-tv app, dan kun je het videofragment vinden onder tabblad 'video'.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Reclame

Advertenties