Expositie ‘Veldboeket' toont veelzijdige kunst in Schinvelderhoeve

foto © ZO-NWS | iStock
Gepubliceerd op 6/03/2026 om 13:46
Laatst bewerkt op 6/03/2026 om 13:49

Van 21 maart tot en met 6 april exposeert de Limburgse Kunstkring in de Schinvelderhoeve. De tentoonstelling laat een breed scala aan kunstdisciplines zien van de aangesloten kunstenaars.

Bezoekers kunnen onder meer schilderkunst, beeldhouwkunst, glaskunst, papierkunst en fotografie bekijken. De werken variëren van abstract en figuratief tot conceptueel.

De Limburgse Kunstkring bestaat al sinds 1910. De vereniging telt leden uit zowel Nederlands- als Belgisch-Limburg. Vrijwel alle aangesloten kunstenaars hebben een professionele opleiding in de beeldende kunst gevolgd.

De expositie vindt plaats in De Schinvelderhoeve. Tijdens de openingstijden zijn steeds kunstenaars aanwezig en worden rondleidingen en workshops georganiseerd. De vernissage vindt plaats op 21 maart om 14.00 uur. De opening wordt verricht door burgemeester Eric Geurts.

De tentoonstelling is van donderdag tot en met zondag te bezoeken van 11.00 tot 17.00 uur en is deels rolstoelvriendelijk.

Reclame

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail of vul het contactformulier in.

Advertenties