Euregioschool in Tweede Kamer

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 1/11/2013 om 07:56
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:08

VVD Tweede Kamerlid Karin Straus heeft in de Tweede Kamer aandacht gevraagd voor de Euregioschool. Dat deed de politica uit Roermond tijdens de behandeling van de Onderwijsbegroting.

In de Euregioschool wordt vanaf groep 5 ook onderwijs gegeven in de buurtaal Duits of Frans. Movare staat aan de wieg van het project en mag zich ‘kartrekker’ noemen, met name als het gaat om de regio Parkstad Limburg.

Tijdens de begrotingsbehandeling overhandigde Karin Straus het handboek “grensoverschrijdend buurtaalonderwijs’' aan staatssecretaris Dekker. Karin Straus: “Ik hoop dat ik de staatssecretaris met dit boek kan motiveren voor buurtaalonderwijs.”

Aan de Euregioschool doen verder mee de Stichting Limburgs Voortgezet Onderwijs (LVO), Stichting Voortgezet Onderwijs Parkstad Limburg (SVOPL) en onderwijsstichting Mosa Lira. De Euregioschool kreeg onlangs de Prijs van de Europese burger.

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties