Einde hittegolf in zicht

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 7/07/2015 om 11:23
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:59

Volgens de meteorologen van Meteo Limburg komt er woensdag een einde aan de hittegolf die 10 dagen duurde.

Er is sprake van een hittegolf als de temperatuur vijf dagen boven de 25 graden blijft. Bovendien moet het kwik drie dagen boven de 30 graden uitkomen. Afgelopen week was het donderdag en zaterdag extreem warm met temperaturen boven de 36 graden.

Donderdag sneuvelde zelfs het landelijke hitterecord. Op het weerstation in Beek werd donderdag een temperatuur gemeten van 38,2 graden.

Volgens de experts kende de maand juli in de afgelopen 70 jaar nog nooit zo'n warme start.

foto © LOO-tv | Jan Middelveld

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties