Eerste Santa Run Brunssum groot succes

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 20/12/2014 om 15:23
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 22:02

In Brunssum is zaterdag de eerste Santa Run gehouden. Zo'n 150 lopers in kerstman-tenue legden 's middags in het centrum een parcours af van 2,5 kilometer. Start en finish waren op de promenade

Na het startschot van burgemeester Luc Winants, om 14.30 uur, ging de in rood en wit gestoken menigte ervandoor. Nog geen 10 minuten later kwam de eerste deelnemer al over de finish.

De opbrengst gaat naar twee goede doelen: Stichting Leergeld Parkstad en de actie Serious Request van radiozender 3FM. Stichting Leergeld Parkstad biedt kansen voor kinderen die om financiële redenen niet mee kunnen doen aan activiteiten die voor hun leeftijdsgenootjes heel normaal zijn.

Hoeveel geld de eerste editie van de Santa Run heeft opgebracht is nog niet bekend. De organisatie is in handen van de Rotary Club Brunssum-Onderbanken.

Ook in Landgraaf kwamen sportieve kerstmannen aan de start. De straten kleurden rood met grote en kleine kerstmannen. 

Kijk hier naar een fotoreportage van de Santa Run in Brunssum >>

 

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties