Drugslab in woning in Hoensbroek
In een woning aan de Hermanstraat in Hoensbroek is een drugslab gevonden. Het laboratorium voor synthetische drugs werd dinsdagochtend bij een inval door de politie gevonden.
Het was niet in gebruik. Volgens een woordvoerder van de politie is er geen gevaar voor de omgeving.
Agenten gingen de woning binnen omdat ze iemand wilden aanhouden in verband met een lopend onderzoek. In het pand troffen zij apparatuur en grondstoffen aan voor de productie van synthetische drugs. Daarop werd het pand en de omgeving afgezet en werd de brandweer opgeroepen.
Experts van de Landelijke Faciliteit Ondersteuning Ontmantelen (LFO) zullen samen met de brandweer het pand onderzoeken. Er is niemand aangehouden.
Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.
-----
Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: 06-11 31 96 64.