Door naar halve finale voorleeswedstrijd

Anonymous (not verified)
Gepubliceerd op 9/02/2017 om 13:28
Laatst bewerkt op 24/12/2020 om 21:48

Chiara Simons, Levi Gelissen en Vanity Piras hebben in Brunssum de kwartfinale van de Nationale Voorleeswedstrijd gewonnen. Deze vond woensdag plaats in de bibliotheek van Brunssum.

De leerlingen van de Brunssumse basisscholen lazen om de beurt een stuk uit een zelfgekozen kinderboek. De voordracht werd beoordeeld door een jury.

De drie winnaars mogen op 22 februari in Landgraaf deelnemen aan de halve finale. Zij nemen het dan op tegen de overige kwartfinalisten uit Parkstad. Dan kiest een jury twee winnaars die doorgaan naar de Limburgse finale. Deze vindt op 27 maart plaats in Roermond.

De Nationale voorleeswedstrijd wordt al enkele jaren georganiseerd in samenwerking met de openbare bibliotheken en is een initiatief van de Stichting Lezen.

 

foto © LOO-tv | Bibliotheek Brunssum

Meld u aan en doe mee in het ZO-NWS Parkstad Opiniepanel!
Via het opiniepanel kunt u uw mening geven over allerlei actuele en relevante onderwerpen. ZO-NWS gebruikt uw meningen en adviezen voor journalistieke uitingen. Ook kunnen de uitkomsten van het panel gebruikt worden in onze radio- en televisie-uitzendingen. Iedereen die in de regio Parkstad Limburg woont en 18 jaar of ouder is, kan zich hier aanmelden.

-----

Heb jij een nieuwstip voor onze redactie of een opmerking?
Stuur ons een e-mail, vul het contactformulier in, of stuur een bericht naar onze Whatsapp: ‭06-11 31 96 64‬.

Reclame

Advertenties